Existuje škola bez vysvědčení, učitelů a tříd? Ano! A od září do ní nastoupí první žáci.
Existuje škola bez vysvědčení, učitelů a tříd? Ano! A od září do ní nastoupí první žáci. Více než sto dětí z Prahy a okolí letos obdrží své poslední „klasické“ vysvědčení. V září totiž nastoupí do ScioŠkoly, kde známky nejsou, místo učitelů mají průvodce a místo tříd společné „koleje“.
1. 9. 2015